Nieuwsbrief: Onze klanten in beeld

Deze maand zetten wij weer een klant in de spotlight! Dit keer SEALPAC.

Wat zijn de trends op dit moment? Welke innovatieve oplossingen bieden ze? En hoe draagt men bij aan verduurzaming binnen de packaging industrie?

Martijn Scheffers, International Sales Manager, geeft ons inzicht in de organisatie en de ontwikkelingen en uitdagingen die er zijn.

SEALPAC,  gevestigd in Harderwijk, is verantwoordelijk voor de internationale verkoop en aftersales / service van SEALPAC verpakkingsmachines. Dit doen zij via een netwerk van exclusieve distributeurs. De focus ligt op het verpakken van voedingsmiddelen met af een toe een uitstapje naar non-food en medische applicaties.

Martijn: “Wij zijn van origine een Duits familiebedrijf waarbij kwaliteit hoog in het vaandel staat, daar wordt geen enkel compromis op gedaan. Volledig ‘Made in Germany’ dragen we uit en dit maakt ons steeds unieker. Daarnaast worden ook nog de nodige vernieuwende verpakkingsconcepten door ons ontwikkeld.”

 

“Duurzaamheid is een zeer belangrijk thema in onze industrie”

De verpakkingsmarkt is altijd in beweging, zeer creatief en dynamisch. Vandaag de dag is duurzaamheid een actueel thema. Van plastic besparen tot scheiden. De invloed van social media en de online profilering van levensmiddelen en de verpakkingindustrie is iets waar steeds meer op ingespeeld wordt. Wij bouwen aan flexibele verpakkingsmachines die decennia mee gaan – dat is waar onze jarenlange ervaring bijdraagt aan een duurzame toekomst.

 

 

“Wij zijn een kleine club als export kantoor. Met 25 mensen zijn wij verantwoordelijk voor internationale sales en ondersteuning van het distributeursnetwerk. De betrokkenheid van onze medewerkers is hoog. Het vereist creativiteit, verantwoordelijkheid en proactief ondernemerschap. Het is in ieder geval nooit saai! Dat kan ook niet als je kijkt naar de diversiteit in markten waar we actief zijn met hun verschillende mensen en culturen. Die zorgen voor een lekker divers gezelschap aan karakters in ons team. Het is daarmee ook wel veeleisend werk, op elke afdeling ligt de lat hoog. En dat moet je passen… als die “klik” er is dan zijn wij absoluut de leukste.”

“Creativiteit, verantwoordelijkheid en proactief ondernemerschap is wat ons team zo goed maakt.”

 

Diezelfde “klik” moet er zijn voor in de samenwerking met een bureau. Er moet begrip zijn voor wie we zijn en hoe we dingen doen. Net zoals velen zoeken we meestal een zogeheten schaap met 5 poten. Alleen die van ons moet vooral een innerlijke drive hebben en de persoonlijkheid die past en aanvult. Als je die kandidaat moet vinden dan moet je ons wel aardig “kennen”. Daarnaast verwachten we van een partner hetzelfde als wat we van onszelf verwachten, zaken als de eerdergenoemde verantwoordelijkheid, creativiteit en pro-activiteit bijvoorbeeld. Onze samenwerking met REP verloopt wat dat betreft al jaren heel goed.”

Martijn Scheffers, International Sales Manager

Interesse om ook eens de mogelijkheden te bespreken hoe wij jouw organisatie kunnen helpen? Wij gaan graag het gesprek met je aan!

Neem contact met ons op!